0

دوره برنامه نویسی ربات تلگرام (فصل ۱۵ – جلسه ۵۸) : آموزش دریافت شماره تماس و موقعیت کاربران

دسته بندی :ربات تلگرام, منبع آموزشی تلگرام, وبلاگ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ حسین عشوری زاده 1124 مشاهده
دوره آموزشی ساخت ربات تلگرام-آموزش ساخت ربات تلگرام-ساخت ربات تلگرام با php-برنامه نویسی ربات تلگرام با php

آموزش دریافت شماره تماس و موقعیت کاربران

 

 دوره آموزش برنامه نویسی ربات تلگرام با PHP

 

جلسه ۵۸  :

آموزش دریافت شماره تماس و موقعیت مکانی کاربران  با ارسال کیبورد ها توسط ربات تلگرام

 

مباحث جلسه آموزش برنامه نویسی ربات تلگرام با php 

 ✅ ارسال دکمه هایی با قابلیت دریافت شماره تماس کاربران

 ✅ ارسال دکمه هایی با قابلیت دریافت موقعیت کاربران

 ✅ مشخص کردن عملکرد دکمه ها

آموزش دریافت شماره تماس کاربران

آموزش دریافت موقعیت مکانی کاربران

آموزش ذخیره کردن شماره تماس ارسالی کاربران 

✅ آموزش ذخیره کردن موقعیت مکانی کاربران

✅ نکات مهم دریافت شماره تماس و لوکیشن کاربران

✅ نکات مهم ساخت کیبورد هایی با قابلیت دریافت شماره تماس و موقعیت مکانی کاربران

و دیگر موارد مرتبط با نحوه ارسال کیبورد هایی با امکان دریافت شماره تماس و موقعیت کاربران از طریق ربات تلگرام

 

📌 دوستانی که در این دوره برنامه نویسی ربات تلگرام شرکت کرده اند میتوانند از طریق حساب کاربری خود جلسات این فصل رو دانلود نمایند.

 

هدف ما حمایت از شما و ایجاد یک منبع آموزشی که همیار افراد علاقمند به یادگیری باشد.

 

 

آموزش دریافت شماره تماس کاربران - آموزش دریافت موقعیت مکانی کاربران - ذخیره کردن شماره تماس و موقعیت کاربران در ربات تلگرام

 

 

در جلسات قبلی آموزشی برنامه نویسی ربات تلگرام نحوه ساخت دکمه های معولی و هم چنین نحوه ساخت دکمه های شیشه ایی رو خدمتتون گفته ام که  در واقع در جلسه آموزش کیبورد های شیشه ایی نحوه ساخت انواع دکمه های شیشه ایی رو نیر خدمتتون آموزش دادیم.

که هر دکمه ای که در ربات ساخته میشه دارای دو مشخصه (دو فیلد ) می باشد که از طریق فیلد اول ما میتونیم عنوان دکمه ها رو مشخص کنیم و از طریق فیلد دوم هم میتونیم عملکرد دکمه ها رو مشخص کنیم.

 

حالا چه خواستین دکمه های شیشه ایی ایجاد یا دکمه های عادی فرقی نمیکنه البته در ساخت دکمه های عادی یک استثنایی هم وجود داره که میشه تنها از یک فیلد استفاده کرد تا تنها عنوان دکمه ها رو مشخص کنید.

چون که در همچین مواقعی ما تنها به عنوان دکمه ها نیاز داریم تا کاربران را وادار کنیم انچه که نیاز داریم و میخواهیم که ارسال کنند ؛ را ارسال نمایند.

 که اگر خواستین  می تونید در ساخت دکمه های عادی از هر دو فیلد مشخص کننده عنوان و عملکرد دکمه ها استفاده کنید. که در واقع فیلد های دوم همانطوری که خدمتتون گفته شده مشخص کننده عملکرد دکمه ها می باشند که در ساخت دکمه های عادی بیشتر جهت دریافت شماره تماس و موقعیت کاربران از آنها استفاده میشه.

و به همین گونه ما میتونیم عملکرد دکمه های عادی رو مشخص کنیم و در واقع دکمه هایی با امکان دریافت شماره تماس و موقعیت مکانی کاربران ایجاد کنیم تا کاربران شماره تماس و لوکیشن های فعلی خود را ارسال نمایند.

البته محدودیت های هم در ارسال لوکیشن کاربران وحود داره که در این جلسه آموزش دریافت شماره تماس کاربران  و همچنین  موقعیت مکانی کاربران  تمامی موارد و نکات دریافت و ثبت اطلاعات شماره تماس و موقعیت کاربران و دیکر موارد مربوطه توضیح داده شده است.

 

آموزش ساخت ربات تلگرام با PHP

 

 

 جهت دریافت اطلاعات و تخفیف های ویژه سایت منبع آموزشی و آموزش های رایگان ساخت ربات تلگرام در کانال تلگرام منبع آموزشی عضو شوید.

 

 

 

 

حسین عشوری زاده
حسین عشوری زاده

دانشجوی مقطع کارشناسی نرم افزار دانشگاه غیر انتفاعی مهر اروند آبادان ،بیش از ۳ سال سابقه ی برنامه نویسی PHP و VB.net ،بیش از ۲ سال سابقه ی برنامه نویسی ربات تلگرام ،علاقمند به وردپرس،افزونه نویسی،ساخت ربات های تلگرام، طراحی سایت و دنیای تجارت الکترونیک

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه: