0

درباره ما

درباره ما

گروه منبع آموزشی همزمان با عید سعید فطر سال ۱۳۹۶  و با هدف ایجاد منابع آموزشی کامل در تمام زمینه ها و راهنمای دانش آموختگان و افراد علاقه مند به یادگیری برنامه نویسی vb.net  و  C#  , طراحی صفحات وب و همچنین ساخت ربات های تلگرام  شکل گرفت.

تمامی آموزش ها و پروژه های موجود بصورت جامع،کاربردی و هم چنین این آموزش ها  بصورت عملی و پروژه محور هستند. و تمام پروژه های موجود مستند سازی شده و به همراه آموزش قدم به قدم ایجاد این پروژه ها در اختیار شما عزیزان قرار داده می شوند. تا اینکه  هیچ گونه ابهام و مشکلی در استفاده و الگو قرار دادن آنها نداشته باشید.

و تمامی  این آموزش ها توسط یک تیم آموزشی جوان و رویا پرداز،با تجربه و با بهترین متد های آموزشی وبا چندین روش مختلف آموزش داده می شوند. که الگو و الهام گرفته از بهترین  منابع آموزشی جهان می باشند. تا بتوانیم هر چند قدمی کوتاه در راهنمایی و آموزش دانش آموختگان و افراد علاقه مند و همچنین جهت افزایش منابع آموزشی گام برداریم.

و همچنین میتوانیم راه را برای افراد علاقه مند به یادگیری برنامه نویسی ، طراحی صفحات وب،وردپرس و تلگرام و روش های ساخت ربات تلگرام باز کنیم و روند یادگیری آن ها را با معرفی منابع آموزشی مرتبط تسریع بخشیم و تا یادگیری کامل،همراه آن ها خواهیم بود.

و هم چنین می توانید در دوره های آموزشی آنلاین شرکت نمائید و تمام ابهامات و اشکالات خود را برطرف کنید.

 

راه اندازی کسب و کار تلگرامی یا پشیمانی از سرگرمی و اتلاف وقت در تلگرام؟
بهتون کمک می کنم که چگونه از تلگرام به جای از بین بردن فرصت در سرگرمی و کانال گردی کسب و کار خودت را بسازی و بیزنسمن بعدی تلگرام شوی.
می خوام بیزنسمن شوم.
از این فرصت ارزشمند استفاده کنید.
close-link
تلگرام

عضو گروه آموزش ساخت ربات تلگرام بشو.

هر گونه سوالی دارین، جواب آن را پیدا کنید.
لینک گروه را برام بفرست
  1.  گروه جامع آموزش برنامه نویسی ربات تلگرام
  2. دانلود سورس ربات تلگرام
  3. آموزش ترفند های ساخت ربات تلگرام
  4. ساخت ربات مدیریت گروه
  5. ترفند های افزایش اعضا
close-link
هدیه نوروزی

عضویت در خبرنامه منبع آموزشی

با عضویت در خبرنامه ویژه منبع آموزشی از آخرین جشنواره های سایت باخبر شوید!