0

درباره ما

گروه منبع آموزشی همزمان با عید سعید فطر سال ۱۳۹۶  و با هدف ایجاد منابع آموزشی کامل در تمام زمینه ها و راهنمای دانش آموختگان و افراد علاقه مند به یادگیری برنامه نویسی vb.net  و  C#  , طراحی صفحات وب و همچنین ساخت ربات های تلگرام  شکل گرفت.

تمامی آموزش ها و پروژه های موجود بصورت جامع،کاربردی و هم چنین این آموزش ها  بصورت عملی و پروژه محور هستند. و تمام پروژه های موجود مستند سازی شده و به همراه آموزش قدم به قدم ایجاد این پروژه ها در اختیار شما عزیزان قرار داده می شوند. تا اینکه  هیچ گونه ابهام و مشکلی در استفاده و الگو قرار دادن آنها نداشته باشید.

و تمامی  این آموزش ها توسط یک تیم آموزشی جوان و رویا پرداز،با تجربه و با بهترین متد های آموزشی وبا چندین روش مختلف آموزش داده می شوند. که الگو و الهام گرفته از بهترین  منابع آموزشی جهان می باشند. تا بتوانیم هر چند قدمی کوتاه در راهنمایی و آموزش دانش آموختگان و افراد علاقه مند و همچنین جهت افزایش منابع آموزشی گام برداریم.

و همچنین میتوانیم راه را برای افراد علاقه مند به یادگیری برنامه نویسی ، طراحی صفحات وب،وردپرس و تلگرام و روش های ساخت ربات تلگرام باز کنیم و روند یادگیری آن ها را با معرفی منابع آموزشی مرتبط تسریع بخشیم و تا یادگیری کامل،همراه آن ها خواهیم بود.

و هم چنین می توانید در دوره های آموزشی آنلاین شرکت نمائید و تمام ابهامات و اشکالات خود را برطرف کنید.