تیک آبی تلگرام – معرفی 6 روش گرفتن تیک آبی تلگرام

دسته بندی :تلگرام ۱۹ تیر ۱۴۰۱ امپراتور 147
تیک آبی تلگرام

نحوه گرفتن تیک آبی کانال تلگرام

  • کانال‌های تلگرام ابزاری قدرتمند برای رساندن پیام شما به تعداد نامحدودی از مخاطبان هستند، اما چگونه می‌توان تیک آبی کانال تلگرام را دریافت کرد؟

 روش گرفتن نشان تأیید یا همان تیک آبی تلگرام (Telegram Verified Badge) با دیگر شبکه‌های اجتماعی تفاوت زیادی دارد. در این مقاله، علاوه بر آموزش چگونگی گرفتن نشان تأیید تلگرام، برخی کانال‌های تأیید شده توسط تلگرام را نیز معرفی کنیم.

تیم تلگرام معمولاً ربات‌ها، گروه‌ها و کانال‌های رسمی فعال را که در دیگر شبکه‌های اجتماعی مانند فیس بوک یا اینستاگرام، توئیتر و یوتیوب، حساب کاربری تأیید شده یا Verified Badge دارند، تأیید می‌کند.

به عنوان مثال اگر  کسب و کار – رسانه مورد نظر شما تیک آبی اینستاگرام یا Instagram verification و یا تیک آبی twitter را داشته باشد می‌توانید به راحتی و از طریق ربات تلگرام VerifyBot@ تیک آبی  کانال آن را در تلگرام دریافت کنید.

از سال ۲۰۱۵ نهادهای خبری و اشخاص معروف از کانال‌ها برای ارتباط با خوانندگان، طرفداران و سایر مردم استفاده می‌کنند. این اتفاق خصوصاً در آن دسته از کشورهایی که آزادی بیان محدودتری دارند نیز بیشتر است.

اما نشان تأیید تلگرام چه کاربردی دارد و چگونه می‌توان آن را دریافت کرد؟

تیک آبی تلگرام

مدیر تلگرام گفت: اخیراً متوجه شده‌ایم که نوع تازه‌ای از کانال‌ها در میان کاربران محبوبیت پیدا کرده‌اند. کانال‌هایی که توسط وزارت بهداشت کشورهای مختلف دنیا همچون هند، مالزی و بسیاری از کشورهای دیگر ایجاد شده‌اند و از طریق تلگرام تلاش می‌کنند توصیه‌ها، هشدارها و تازه‌ترین اخبار مانند اخبار مرتبط با ویروس کرونا را در اختیار کاربران قرار دهند.

 

تیک آبی کانال های تلگرام-

کانال Coronavirus Info برای اعلام اخبار به‌روز مرتبط با کرونا، کانال مؤسسه بلومبرگ با آی دی Bloomberg@ و همچنین کانال رسمی تلگرام با آی دی Telegram@  و کانال خبری تلگرام از جمله این موارد هستند.

به منظور کمک به کاربران برای تشخیص منابع معتبر خبری از جعلی، سازندگان رویکردی جدید را در پیش گرفته‌اند که گرفتن تیک آبی تلگرام را ساده‌تر و سریع‌تر می‌کند. اگر حساب کاربری تأیید شده در دیگر شبکه‌های اجتماعی دارید، کافی‌ست همین حالا از طریق ربات VerifyBot@ در ارتباط باشید تا هرچه سریع‌تر بتوانید تیک آبی تلگرام را دریافت کنید.

جهت آشنایی بیشتر با ربات های تلگرام مطالعه مقاله جامع آشنایی با ربات تلگرام در سایت منبع آموزشی را به شما پیشنهاد میکنم.

تیک آبی تلگرام - دلیل اصلی نیاز به داشتن تیک ابی احراز هویت

دوران کرونایی و اگاهی دادن و فیلتر اطلاعات درست دلیل اصلی احساس نیاز به احراز هویت کانال ها و داشتن تیک آبی تلگرام

دلیل اصلی پیدایش تیک آبی تلگرام: 

اطلاع رسانی به مردم

اطلاعات درست، قوی‌ترین سلاح مردم جهان برای مبارزه با ویروس کرونا است، حداقل تا زمانی که دانشمندان موفق به تولید واکسن شوند. برای اینکه تلگرام هم بتواند وظیفه خود را انجام دهد، با ارسال یک اعلان به کاربران کشورهای مختلف، از آنها می‌خواهد که عضو کانال‌های رسمی شده و اطلاعات به‌روز مربوط به ویروس کرونا را دریافت کنند.

تلگرام از تمام نهادهای بهداشتی رسمی دعوت می‌کند که به آگاه‌سازی مردم ادامه دهند. اگر شما هم از کارمندان وزارت بهداشت کشور خود هستید و می‌خواهید مردم را با کانال آن آشنا کنید، نخست کانال خود را با استفاده از ربات VerifyBot@ تأیید کرده و سپس از طریق آدرس ایمیل corona@telegram.org با تلگرام در ارتباط باشید.

برای اطمینان از اینکه کاربران می‌توانند اطلاعات مرتبط و درست مربوط به این ویروس را در کشور خود دریافت کنند، کانالی مخصوص ایجاد شده است که در آن می‌توان لیستی از منابع خبری رسمی در کشورهای مختلف را مشاهده کرد: Coronavirus Info

 

تیک آبی تلگرام : چگونه نشان تأیید تلگرام را بگیریم؟

اما برای گرفتن نشان تأیید تلگرام، اگر حساب کاربری تأیید شده در هر یک از شبکه‌های اجتماعی مختلفی مثل اینستاگرام، فیسبوک یا توئیتر دارید، کافی‌ست لینک کانال تلگرام خود را در آنها قرار دهید تا کارشناسان تلگرام مطمئن شوند که آن کانال‌ها نیز به شما تعلق دارند. پس از آن، از طریق ربات VerifyBot می‌توان این نشان را دریافت کرد.

اگر در هیچ‌کدام از این شبکه‌های اجتماعی اکانت تأیید شده نداشتم، چه کاری باید انجام دهم؟

اگر صفحه‌ای معتبر در ویکی‌پدیا دارید که بر اساس دستورالعمل‌های این دانش‌نامه یا همان “Notability Guidelines” ایجاد شده باشد و در آن صفحه، لینکی از کانال، ربات یا گروه عمومی شما قرار گرفته باشد، از همان می‌توانید برای گرفتن تیک آبی تلگرام استفاده کنید.

اگر یک نهاد هستید، از لینک کانال تلگرام شما که در وب‌سایت رسمی‌تان درج شده نیز می‌توان برای دریافت نشان تأیید استفاده کرد. هرچند، در این حالت ممکن است ربات Telegram برخی اطلاعات اضافی را پس از بررسی لینک‌های شما در شبکه‌های اجتماعی درخواست کند.

 

 

 

سوالات متداول نحوه گرفتن تیک آبی تلگرام

آیا حساب کاربری من هم می‌تواند تأیید شود؟

خیر. در حال حاضر حساب‌های کاربری توسط تلگرام تأیید نمی‌شوند.
نشان تأیید فقط مختص ربات‌ها و کانال‌های رسمی فعال و بزرگ است.

آیا من به نشان تأیید تلگرام نیاز دارم؟

توجه داشته باشید که دریافت نشان تأیید یا تیک آبی تلگرام به معنی افزایش قابلیت‌های اپلیکیشن تلگرام شما نیست. اعطای تیک آبی، صرفاً رویکردی برای تأیید رسمی بودن کانال شما است. این موضوع در مورد وب‌سایت رسمی یا سایر شبکه‌های اجتماعی شما نیز صدق می‌کند.

اگرچه انتظار می‌رود در آینده شاهد انتشار اطلاعات بیشتری در این زمینه باشیم، اما فعلاً فقط صاحبان شرکت‌ها و کسب‌وکارهای مشهور می‌توانند با ارسال پیامی به پشتیبانی تلگرام، تیک آبی را برای کانال یا گروه خود دریافت کنند.

امپراتور

عاشق یادگیری و آموزش و ساخت امپراتوری خود در دنیای پر از رقابت ... دنبال هیجان و انجام کارهایی که از پس کسی بر نمیاد شعار زندگی خود اگه نمی تونم اولین باشم باید بهترین باشم.

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0